Rekomendacje

Paweł

właściciel mieszkania 64 m2 na Targówku

Świetna współpraca na każdym etapie. Jestem spokojny, że moje mieszkanie jest w dobrych rękach i zarabia nie angażując mojego czasu. Serdecznie polecam!

Piotr

właściciel 3 kawalerek na Żoliborzu i mieszkania 61 m2 na Mokotowie

Jestem bardzo zadowolony z usług Flatmate. Od początku współpracy wszystko jest realizowane zgodnie z umową i ustaleniami. Rzetelnie, przejrzyście i co najważniejsze – profesjonalnie. Szczerze polecam.

Anna

właścicielka mieszkania 47 m2 na Woli

Pełen profesjonalizm i rozsądna cena, święty spokój, że mieszkanie jest wynajęte, a ja nie muszę w związku z tym robić nic – bezcenne.

Paweł

właściciel 6 kawalerek na Mokotowie
Flatmate kompleksowo i profesjonalnie zajęli się moim mieszkaniem. Oszczędza to mój czas i kłopoty związane z formalnościami i najemcami, w pełni polecam.

Bogusław

właściciel mieszkania 51 m2 w Śródmieściu

Profesjonalna usługa. Mieszkanie jest wynajęte na kilka lat i co miesiąc przynosi stały czynsz niezależnie od turbulencji z lokatorami. Serdecznie polecam.

Aleksandra

właścicielka kilku mieszkań na Mokotowie

Jako właścicielka kilku mieszkań współpracuję z Flatmate od ponad roku i jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług. Jeśli cenisz swój czas takie rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę.

Łukasz

inwestor i właściciel kilku mieszkań w Warszawie

Gorąco polecam usługi firmy Flatmate. To profesjonaliści w swojej branży. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Krzysztof

lokator mieszkania na Ursynowie

Mieszkanie było identyczne jak na zdjęciach. Brak problemów z lokatorami ze względu na selekcje ich przez flatmate. W przypadku jakichkolwiek problemów natychmiastowa pomoc ze strony Flatmate.pl. Gorąco polecam, lokator