Rób to, co kochasz, a problemy z obsługą najmu
zostaw Flatmate

Czym się dla Ciebie zajmiemy?

parasol
Pełna obsługa mieszkania

Wszelkie bieżące problemy z mieszkaniem rozwiązujemy nie angażując czasu właściciela

apteczka
Bieżąca konserwacja i naprawy

W razie awarii szybko wyślemy naszych fachowców. Będziemy również cyklicznie wizytować mieszkanie, aby monitorować jego stan

kłódka
Gwarancja czynszu
(opcjonalnie)

Zadbamy, aby mieszkanie nie stało puste, a nawet jeżeli tak się stanie – gwarantujemy Ci pełną wpłatę czynszu

okej
Bezpieczna umowa najmu

Podpiszemy z Tobą umowę gwarantującą ochronę Twoich interesów

kalkulator
Rozliczenia

Zajmiemy się bieżącym rozliczaniem stanu opłat za media, a także przyjęciem i rozliczeniem kaucji zabezpieczającej

sąd
Windykacja

W razie zaległości we wpłatach uruchomimy procedury windykacji należności

Jak to działa?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub wypełnij formularz, a my przygotujemy dla Ciebie kalkulację wysokości czynszu najmu oraz zakres obsługi skrojony do Twoich potrzeb.

Im więcej informacji otrzymamy, tym dokładniej dopasujemy wariant obsługi najmu oraz precyzyjniej określimy wysokość czynszu jaką możemy dla Ciebie osiągnąć.

Konsultacja online

Wiemy jak ważne jest dobre zrozumienie klienta i jego potrzeb, dlatego podczas video-rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dokładnie omówimy pełen zakres obsługi najmu nieruchomości.

Przekaż nam klucze

Na początku współpracy skompletujemy dokumentację oraz zestaw kluczy. W ramach Starter Pack wykonamy szereg czynności, aby przygotować mieszkanie  i zwiększyć jego atrakcyjność dla najemców.

Następnie znajdziemy i wprowadzimy odpowiedniego lokatora i będziemy nadzorować cały przebieg najmu, dbając o to, by mieszkanie było zadbane, wszelkie usterki były szybko naprawione, a lokatorom mieszkało się komfortowo – to wszystko robimy sami, nie angażując Twojego czasu.

Ciesz się wolnym czasem

Od momentu przekazania nam mieszkania nie musisz się już o nic martwić. Co miesiąc środki będą wpływać na Twoje konto i raz w miesiącu otrzymasz raport z podsumowaniem naszych działań. To wszystko!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Zobacz opinie Właścicieli

Wypełnij formularz


Skorzystaj bezpłatnie
z wiedzy ekspertów

Wypełnij formularz, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie niezwłocznie i opowie o praktycznych rozwiązaniach, które pomogą Ci oszczędzić czas i pieniądze oraz o pułapkach jakie mogą napotkać właścicieli, którzy wynajmują swoje mieszkanie.

współpraca