Profesjonalna obsługa wynajmu mieszkania - dlaczego warto?

Flatmate

Profesjonalna obsługa wynajmu nieruchomości w Warszawie – dlaczego warto?

Spis treści

Warszawski rynek nieruchomości na wynajem nie przestaje się rozwijać, za co odpowiedzialne jest wiele czynników. Stolica przyciąga co roku rzesze ludzi, zarówno planujących dłuższy czy też stały pobyt jak i potrzebujących lokum w bardziej krótkoterminowym wymiarze. Studenci, osoby poszukujące nowych ścieżek rozwoju zawodowego, biznesmeni, a także turyści – nie dziwi wcale, że w roku 2019 Warszawę odwiedziło wg miejskiego ratusza ponad 25 mln osób.

Zarządzanie najmem w Flatmate

Tak dynamiczna sytuacja nie pozostaje oczywiście bez wpływu na popyt na mieszkania oferowane na wynajem. W zależności od naszych oczekiwań i preferencji, decyzja o przyjętym modelu wynajmu mieszkania będącego naszą własnością będzie miała przełożenie tak na wysokość i regularność osiąganych zysków, jak i na stopień naszego zaangażowania w sprawy formalne i organizacyjne, a co z tego wynika – nakład czasu i energii, jakie poświęcimy zarządzaniu naszym przeznaczonym na wynajem lokum.

Zalety profesjonalnej obsługi najmu

Właśnie oszczędność czasu i energii stanowi jedną z najważniejszych zalet rozwiązania polegającego na powierzeniu kompleksowej obsługi wynajmu wyspecjalizowanej w tym firmie, takiej jak Flatmate – w miejskiej dżungli i wśród przeróżnych możliwości i konfiguracji wynajmu doświadczonym, świadomym tak reguł rządzących rynkiem jak i bieżącej sytuacji pracownikom specjalistycznej firmy łatwiej będzie uzyskać optymalny model niż nam, biorąc pod uwagę konieczność czasochłonnego zgłębiania tajników branży.

Warto pamiętać, że zwłaszcza w sytuacji, gdy mieszkanie, które przeznaczyliśmy na wynajem znajduje się w znacznej odległości od miejsca naszego zamieszkania, przejazd do najemcy celem usunięcia awarii czy udzielenia wyjaśnień może nam zająć sporo czasu, zwłaszcza w godzinach szczytu, skutecznie niwecząc plany nie tylko na popołudnie, ale i na wieczór.
Dlatego też zlecenie profesjonalnej firmie obsługi najmu to doskonałe rozwiązanie dla tych z nas, którzy cenią sobie swój czas wolny i nie rezygnują łatwo z zasłużonego odpoczynku.

Profesjonalna obsługa najmu mieszkań

Oferując profesjonalną obsługę wynajmu nieruchomości, Flatmate zapewnia nie tylko oszczędność czasu i wygodę. Bardzo istotną zaletą współpracy z firmą jest spokój i bezpieczeństwo.

Po pierwsze, wiele pułapek, w jakie łatwo moglibyśmy wpaść poszukując najemcy – począwszy od zawarcia umowy z nieuczciwym lokatorem po zwykłe pomyłki czy zaniedbania w formalnościach, często skutkujące przykrymi konsekwencjami – pracownik Flatmate łatwo ominie, korzystając z wiedzy i doświadczenia tak swego, jak i całego zespołu.

Po drugie, nawet w mało prawdopodobnej sytuacji powstania problemów czy trudności z najemcą wyselekcjonowanym przez Flatmate, firma zadba o to, by sprawa została rozwiązana szybko, sprawnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i z uwzględnieniem najlepszego interesu właściciela nieruchomości.

W niektórych sytuacjach, np. w przypadku lokatorów notorycznie uchylających się od regulowania czynszu i kosztu mediów, przewaga w postaci specjalistycznej firmy reprezentującej nasze interesy może być wprost nie do przecenienia, o czym świadczą przykuwające uwagę ogólnopolskich mediów właścicieli nieruchomości przechodzących gehennę zmagań z nieuczciwymi, bezwzględnymi naciągaczami.

Dlaczego Flatmate

Sensowność zlecenia obsługi najmu staje się jeszcze bardziej wyraźna w sytuacji, gdy znajdujemy się w posiadaniu dwóch czy kilku nieruchomości, które chcemy przeznaczyć na wynajem. Flatmate oferuje indywidualne zasady współpracy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli i zapewniając możliwie najbardziej optymalny wariant wynajmu.

Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kompetencje i kwalifikacje, a ich doświadczenie i wiedza są gwarancją bezproblemowego, regularnego realizowania założonych przychodów bez konieczności marnowania sił i czasu na kursowanie pomiędzy naszymi lokalami w razie nieprzewidzianych sytuacji bądź awarii.

Znajomość tak przepisów prawa dotyczących wynajmu, jak i lokalnej specyfiki warszawskiego rynku pozwala firmie Flatmate zaoferować usługę stanowiącą prawdziwą wartość dodaną. Te czynniki sprawiają, że na współpracę z Flatmate decyduje się coraz więcej właścicieli mieszkań i domów.

Chcesz pozbyć się problemów z najmem?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pon – Pt: 10:00 – 18:00

Hedgehog Housing Sp. z o.o.
ul. Stefana Batorego 18                        (Pola Mokotowskie)
02-591 Warszawa
NIP: 521-387-48-20

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz i pozwól nam Ci pomóc!

Chcesz pozbyć się problemów z najmem?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.